L'ambre - твой стиль

Поиск по сайту
Запомни сайт
Меню сайта
Чат
200
ФОРУМ с подарками
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tapr  
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Корм для собак где выгодней купить?
Корм для собак где выгодней купить?
LevchenkoДата: Среда, 26.04.2023, 16:50 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всем привет. Кто-то знает хорошие зоомагазины, в котором можно покупать качественный сбалансированный корм Brit Premium для собак, а так же можно было бы купить контролирующий поводок. Нигде таких нет.
 
misterbicipsДата: Среда, 26.04.2023, 16:51 | Сообщение # 2
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Здравствуйте. Ну так вам нужен магазин который обладает широким ассортиментом товара и таких не очень много но они есть. А корм вам именно такой нужен?
 
LevchenkoДата: Среда, 26.04.2023, 16:52 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мы собирались подкармливать собаку кормом в котором будет большое содержание белка плюс углеводы и витамины. Когда мы не будем успевать готовить ему, корм очень пригодится.
 
misterbicipsДата: Среда, 26.04.2023, 16:53 | Сообщение # 4
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Такие корма обычно стоят не дёшево, если покупать хорошие, не чаппи какой нибудь. Педигри тоже не отличается высоким качеством. Я обычно вот в этом зоомагазине https://masterzoo.ua/ru/korm-dlya-sobak-brit-premium/ покупаю корма Brit Premium . Всегда беру премиум сегмент, у меня Булли покет, им очень нужно сбалансированное питание.
Там же покупал и поводок контролирующий поведение, а так же ошейники и все остальное.
 
irenashevelaДата: Понедельник, 01.05.2023, 14:24 | Сообщение # 5
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Всем привет. Кто-то знает хорошие зоомагазины, в котором можно покупать качественный сбалансированный корм Brit Premium для собак, а так же можно было бы купить контролирующий поводок. Нигде таких нет.

Я думаю что даже в супермаркетах есть такой корм
 
dogma911015Дата: Понедельник, 01.05.2023, 14:26 | Сообщение # 6
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я для своих собак покупаю корм обычно в Ашан интернет-магазине https://auchan.zakaz.ua/ru/ . Там достаточно большой отдел товаров для животных и вы сможете выбрать любой корм, в том числе и Brit Premium раньше был в наличии.
 
borislevitskiy52Дата: Понедельник, 15.05.2023, 11:39 | Сообщение # 7
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я на базаре покупаю все
 
Mark09Дата: Понедельник, 25.09.2023, 20:18 | Сообщение # 8
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Brit Care - це бренд кормів для собак, який дотримується високих стандартів якості та пропонує різноманітні варіанти харчування для собак різного віку, розмірів та потреб. Ось деякі з потенційних переваг продуктів Brit Care:
Якість інгредієнтів: Brit Care прагне використати високоякісні інгредієнти у своїх кормах. Це може містити натуральні м'ясні компоненти, злаки, овочі та інші корисні добавки.
Різноманітність варіантів: Бренд пропонує різні лінійки продуктів, адаптованих під різні потреби собак, включаючи корми для цуценят, дорослих собак, собак, що старіють, а також продукти для собак з особливими потребами (наприклад, з харчовими алергіями або чутливим травленням). Вибрати можна, наприклад, тут: https://toba.ua/catalog/korm-dlya-sobak/b/brit/
Без зерна та гіпоалергенні варіанти: Brit Care пропонує продукти без зерна для собак з чутливим травленням або алергіями на зернові культури.
Без ГМО: У деяких продуктах Brit Care можуть бути відсутні ГМО-компоненти, що може бути важливо для тих, хто віддає перевагу натуральним і органічним продуктам.
Підтримка здоров'я шкіри та вовни: Деякі корми Brit Care включають інгредієнти, що сприяють покращенню стану шкіри та вовни собаки.
Додаткові функціональні компоненти: Деякі продукти можуть містити добавки, наприклад пробіотики для підтримки здоров'я травної системи.
Контроль якості: Компанія може підтримувати високі стандарти виробництва та контролю якості, що важливо для забезпечення безпеки та поживності кормів.
Важливо відзначити, що, незважаючи на потенційні переваги, кожен собака має свої індивідуальні потреби, і те, що підходить одному собаці, може бути невідповідним для іншого. Рекомендується консультуватися з ветеринарним лікарем перед прийняттям рішення щодо вибору корму для вашого собаки.
 
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Корм для собак где выгодней купить?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Услуги банка
Посетители
Locations of visitors to this page
Статистика сайта


mir-lambre.ucoz.ua © 2024