L'ambre - твой стиль

Поиск по сайту
Запомни сайт
Меню сайта
Чат
200
ФОРУМ с подарками
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tapr  
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » я ищу частный детский садик
я ищу частный детский садик
dmitrijkuvsinov81Дата: Вторник, 23.01.2024, 16:24 | Сообщение # 1
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Приветствую всех! Нам важно, чтобы детский садик был вблизи от дома или работы. Подскажите, пожалуйста, частные садики в вашем районе, которые заслуживают внимания.
 
dmykolenko99Дата: Вторник, 23.01.2024, 17:58 | Сообщение # 2
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Моя дитина вже декілька років навчається у Холлі Клаб https://hollyclub.com.ua/ і я не можу бути більше задоволений результатами. Цей навчальний заклад в Святошинському районі дійсно відзначається високою якістю навчання та дбайливим ставленням до дітей.
Холлі Клаб  пропонує різноманітні дитячі гуртки на Борщагівці, які допомагають дітям розвивати різні навички та таланти. Викладачі завжди готові надати підтримку та стимулювати розвиток кожного учня.
ДНЗ Святошинського району, яким володіє Дитячий комплекс Святошино, є ідеальним місцем для дошкільної освіти. Цей заклад надає найкращі умови для маленьких дітей, щоб вони могли рости та навчатися у безпечному та підтримуючому середовищі.
 
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » я ищу частный детский садик
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Услуги банка
Посетители
Locations of visitors to this page
Статистика сайта


mir-lambre.ucoz.ua © 2024