L'ambre - твой стиль

Поиск по сайту
Запомни сайт
Меню сайта
Чат
200
ФОРУМ с подарками
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tapr  
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Жіноча футболка з вишивкою
Жіноча футболка з вишивкою
olesiaДата: Воскресенье, 25.02.2024, 14:02 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! Дуже хочу собі придбати красиву футболку з вишивкою, але не знаю яку обрати. Порадьте дійсно щось стильне та гарне, та онлайн магазин, в якому її можна придбати.
 
lydmula8888Дата: Воскресенье, 25.02.2024, 14:07 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене багато вишитого одягу, але футболки з вишивкою не було, а літо не за горами. Ось недавно я собі таку футболку придбала. Можу тобі підказати де її купувала, там реально шикарний вибір, та ціни на мою думку хороші.
 
olesiaДата: Воскресенье, 25.02.2024, 14:09 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ось і я подумала про те, що футболки з вишивкою в мене нема. Можливо ти мені зможеш порадити красивий варіант такої футболки? Також дуже хочу, щоб ти залишила посилання на магазин. Дякую!
 
lydmula8888Дата: Воскресенье, 25.02.2024, 14:14 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Красивим варіантом може бути жіноча вишита футболка синя Троянда https://kram.kr.ua/zinki/futbolki/ яку ти зможеш придбати в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Футболка "Синя Троянда" виготовлена з високоякісного матеріалу, що дозволяє шкірі вільно дихати. Вона м'яка та приємна на дотик, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.

Крій футболки ідеально підкреслить вашу жіночність та створить бездоганний силует. Дана футболка представлена в різних кольорах, тому ти зможеш підібрати на свій смак. Плюс, ціна на неї дуже приємна. 

Прикрепления: 7463034.jpg (57.5 Kb)
 
MedvedДата: Воскресенье, 31.03.2024, 13:24 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені чесно кажучи не дуже подобаються футболки із вишивкою.
 
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Жіноча футболка з вишивкою
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Услуги банка
Посетители
Locations of visitors to this page
Статистика сайта


mir-lambre.ucoz.ua © 2024