L'ambre - твой стиль

Поиск по сайту
Запомни сайт
Меню сайта
Чат
200
ФОРУМ с подарками
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tapr  
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Купити рідину для вейпа
Купити рідину для вейпа
cocacolaДата: Воскресенье, 07.04.2024, 01:02 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Які можливості для повернення або обміну є у випадку покупки рідин для вейпу в магазині Vapoolab, і як вони працюють?
 
akhamsaДата: Воскресенье, 07.04.2024, 03:00 | Сообщение # 2
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо ви придбали рідину для вейпу в магазині Vapoolab і хочете повернути або обміняти її, магазин пропонує гнучку політику повернення або обміну. Відповідно до цієї політики, якщо ви не задоволені продуктом або він має які-небудь дефекти, ви можете повернути його або обміняти протягом певного строку. Я скільки в них замовляв рідини для вейпу, то ніколи не було проблем. Раджу звернутися https://vapoolab.com.ua/
 
borislevitskiy52Дата: Пятница, 26.04.2024, 11:09 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Де узяти атомайзери для свого пристрою?
 
vanderstunderДата: Пятница, 26.04.2024, 11:11 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Що у вас за пристрій? Треба атомазери підбирати по типу та виробнику. Я вам скину каталог атомайзерів з сайту Др. Смок https://drsmoke.org/ua/atomajzery/dripki/ Я тут постійно купую товари для вейпингу і мені дуже подобається цей магазин. Сподіваюся, що ви тут собі щось підберете, бо вибір в них чудовий і ціни нормальні, а також нарантовано оригінальні товари продаються.
 
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Купити рідину для вейпа
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Услуги банка
Посетители
Locations of visitors to this page
Статистика сайта


mir-lambre.ucoz.ua © 2024