L'ambre - твой стиль

Поиск по сайту
Запомни сайт
Меню сайта
Чат
200
ФОРУМ с подарками
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tapr  
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Від якого бренду та яку модель гірського велосипеда варто ку
Від якого бренду та яку модель гірського велосипеда варто ку
LevchenkoДата: Среда, 17.04.2024, 21:43 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Збираюся купити свій перший гірський велосипед. Шукаю щось надійне, але не надто дороге, бо ще не знаю, наскільки серйозно займатимусь цим хобі. Чи можете порекомендувати бренди та моделі, які будуть добрими для початківців? Чи варто звернути увагу на специфікації такі як амортизація, вага велосипеда, тип гальм?
 
HzBoyДата: Среда, 17.04.2024, 21:43 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже добре, що ви задумалися про ці характеристики, адже вони суттєво впливають на комфорт та безпеку під час катання. Для новачків я би рекомендував звернути увагу на бренди як Giant або Trek. Ці компанії виробляють дуже надійні велосипеди, які чудово підійдуть для різних умов катання. Моделі на кшталт Trek Marlin або Giant Talon мають хороші гідравлічні гальма, надійну амортизацію та не надто важкі, що зробить ваші перші виїзди менш виснажливими та безпечнішими.
 
LevchenkoДата: Среда, 17.04.2024, 21:44 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Giant та Trek справді виглядають як хороший варіант. Чи може бути ще якась конкретна модель від цих брендів, яку ви могли б особливо порекомендувати? Чи є в них моделі, які особливо популярні серед початківців? І якщо ви можете поділитись, що саме вам найбільше подобається у ваших рекомендованих моделях?
 
misterbicipsДата: Среда, 17.04.2024, 21:45 | Сообщение # 4
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Giant та Trek справді виглядають як хороший варіант. Чи може бути ще якась конкретна модель від цих брендів, яку ви могли б особливо порекомендувати? Чи є в них моделі, які особливо популярні серед початківців? І якщо ви можете поділитись, що саме вам найбільше подобається у ваших рекомендованих моделях?

Я бачу, що вже йдеться про деякі класичні моделі, але хотів би запропонувати щось трохи інше. Маю на увазі Mondraker Chrono https://veliki.com.ua/ua/goods_mondraker-chrono.htm яку можна знайти в інтернет магазині Veliki. Цей велосипед поєднує в собі легкість, надійність і передові технології. Чудово підходить для різноманітних трас та має дуже точну і зручну систему перемикання швидкостей.

Я особисто вважаю, що він має кращі амортизаційні характеристики порівняно з багатьма моделями у тому ж ціновому діапазоні. Mondraker використовує прогресивну геометрію, яка забезпечує відмінну керованість і стабільність при швидкісному спуску. Це відмінний варіант для тих, хто хоче отримати якісний велосипед за розумну ціну.
 
lopirevairДата: Пятница, 26.04.2024, 20:04 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Обожнюю кататися на велосипеді
 
TeflonДата: Пятница, 26.04.2024, 20:07 | Сообщение # 6
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я в цьому році хочу купити своєму синові велосипед. Я вже продивився варіанти на сайті Е-Каталог https://ek.ua/ua/list/161/ Дуже зручно, до речі, саме тут шукати собі товари, щоб визначитися з моделлю, типом та вартістю цих товарів. Я гадаю, що вам варто спочатку на сайті Е-Каталог щось підібрати, а вже потім - перейти на магазин та оформити покупку.
 
Форум L'ambre с призами и подарками! » Интересы » Мой дом » Від якого бренду та яку модель гірського велосипеда варто ку
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Услуги банка
Посетители
Locations of visitors to this page
Статистика сайта


mir-lambre.ucoz.ua © 2024