L'ambre - твой стиль

Поиск по сайту
Запомни сайт
Меню сайта
Чат
200
ФОРУМ с подарками
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tapr  
Форум L'ambre с призами и подарками! » Мир вокруг нас » купи/продай » Який чоловічий букет краще подарувати начальнику?
Який чоловічий букет краще подарувати начальнику?
misterbicipsДата: Понедельник, 13.02.2023, 23:24 | Сообщение # 1
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Ми з колективом хочемо поздоровити нашого начальника з Днем народженням, з подарунком вже визначились, залишилось знайти чоловічий букет квітів. Хто купував, порадьте варіанти та магазин у Львові де його можна купити.
 
ee44dДата: Понедельник, 13.02.2023, 23:27 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я раніше навіть не знав, що існують спеціальні букети квітів для чоловіків, поки дружина мені його не вручила, на мій ювілей 30 років. І такий букет дійсно виглядає стримано, у відповідних кольорах.
 
misterbicipsДата: Понедельник, 13.02.2023, 23:30 | Сообщение # 3
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
А ти не можеш запитати у дружини, де вона саме купувала такий букет? та хотілось би побачити як він виглядає, щоб було від чого відштовхуватись. Буду дуже вдячний за цю інформацію.
 
ee44dДата: Понедельник, 13.02.2023, 23:49 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
У дружини є улюблений інтернет-магазин Квітна https://kvitna.ua/collection/bouquets-for-men де вона завжди купує букети квітів, як для рідних, так і знайомих. У них є не менше 1000 готових букетів, по всім приводам життя.
Мені дружина подарувала чоловічий букет «Кавова примха», який складається з троянд кольору кава з молоком, доповнюють композицію інші квіти. В магазині дуже зручна навігація, і є цілий розділ з чоловічими букетами, тому точно є з чого обирати та всі букети виглядають дуже стримано та лаконічно. Завдяки онлайн вітрині з відео до кожного букета, можна добре роздивитися його, та визначитись з вибором. Магазин працює 24/7, та доставляють букети упродовж години після замовлення, по будь-якій адресі міста Львів. Букети ціною від 2500 гривень, доставляють безкоштовно. Також в магазині можна замовити індивідуальний букет повністю на твій смак. Флористи завжди прислухаються до всіх побажань, і всі клієнти завжди задоволені. 

Прикрепления: 4314539.png (498.2 Kb)
 
Форум L'ambre с призами и подарками! » Мир вокруг нас » купи/продай » Який чоловічий букет краще подарувати начальнику?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Услуги банка
Посетители
Locations of visitors to this page
Статистика сайта


mir-lambre.ucoz.ua © 2024